Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Inhoud
- 770 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Paulinastraat 16 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m², een perceel van 140 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paulinastraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Paulinastraat 16 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Midden is €463.000. Dat komt neer op circa €2.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaulinastraat 16 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Bezuidenhout-Midden. De buurt telt 2.505 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.924 inwoners per km².
Paulinastraat 16 is een woonhuis in Bezuidenhout-Midden, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Paulinastraat 16 heeft 228 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Bezuidenhout-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paulinastraat 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-08-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.79 kg/jaar.
Paulinastraat 16 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Bezuidenhout-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Paulinastraat 16 in Bezuidenhout-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.