Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Inhoud
- 305 m³
- Kamers
- 4
Adelheidstraat 191 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adelheidstraat 191
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Adelheidstraat 191 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-West is €294.000. Dat komt neer op circa €2.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdelheidstraat 191 is een appartement van 104 m² in de wijk Bezuidenhout-West. De buurt telt 3.027 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.804 inwoners per km².
Adelheidstraat 191 is een appartement in Bezuidenhout-West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Adelheidstraat 191 heeft 104 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bezuidenhout-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Adelheidstraat 191 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Adelheidstraat 191 heeft 4 kamers.
De wijk Bezuidenhout-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Adelheidstraat 191 in Bezuidenhout-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adelheidstraat 191: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.