Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1895
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
Adelheidstraat 56 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 117 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adelheidstraat 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Midden is €463.000. Dat komt neer op circa €1.954 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdelheidstraat 56 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Bezuidenhout-Midden. De buurt telt 2.505 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.924 inwoners per km².
Adelheidstraat 56 is een woonhuis in Bezuidenhout-Midden, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Adelheidstraat 56 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 117 m². In Bezuidenhout-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bezuidenhout-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Adelheidstraat 56 in Bezuidenhout-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adelheidstraat 56: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Bezuidenhout-Midden: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Adelheidstraat 56 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bezuidenhout-Midden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1895, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.