Portiekflat Anna van Buerenplein 260 Den Haag

Anna van Buerenplein 260, 2595 DE Den Haag

124 m² Bouwjaar 2012 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Anna van Buerenplein 260 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anna van Buerenplein 260

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna van Buerenplein 260

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
62.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
89.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
17.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

5280 Inwoners
3240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3027 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-West
13% Koopwoningen
9.804 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anna van Buerenplein 260

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Anna van Buerenplein 260

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna van Buerenplein 260?

De prijsindicatie voor Anna van Buerenplein 260 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-West is €294.000. Dat komt neer op circa €2.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna van Buerenplein 260 zich tot de wijk Bezuidenhout-West?

Anna van Buerenplein 260 is een portiekflat van 124 m² in de wijk Bezuidenhout-West. De buurt telt 3.027 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna van Buerenplein 260?

Anna van Buerenplein 260 is een portiekflat in Bezuidenhout-West, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anna van Buerenplein 260 vergeleken met de buurt?

Anna van Buerenplein 260 heeft 124 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Bezuidenhout-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna van Buerenplein 260 en wat betekent dat?

Anna van Buerenplein 260 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anna van Buerenplein 260?

Anna van Buerenplein 260 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-West?

De wijk Bezuidenhout-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-West?

Vanuit Anna van Buerenplein 260 in Bezuidenhout-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.