Bovenwoning Prinses Beatrixlaan 11 Den Haag

Prinses Beatrixlaan 11, 2595 AK Den Haag

58 m² Bouwjaar 2016 2 kamers Label A

Prinses Beatrixlaan 11 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixlaan 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.92
CO₂-emissie
4029 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

5280 Inwoners
3240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3027 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-West
13% Koopwoningen
9.804 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Beatrixlaan 11

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixlaan 11?

De prijsindicatie voor Prinses Beatrixlaan 11 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-West is €294.000. Dat komt neer op circa €5.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixlaan 11 zich tot de wijk Bezuidenhout-West?

Prinses Beatrixlaan 11 is een bovenwoning van 58 m² in de wijk Bezuidenhout-West. De buurt telt 3.027 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixlaan 11?

Prinses Beatrixlaan 11 is een bovenwoning in Bezuidenhout-West, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Beatrixlaan 11 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixlaan 11 heeft 58 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bezuidenhout-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixlaan 11 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixlaan 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4029 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Beatrixlaan 11?

Prinses Beatrixlaan 11 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-West?

De wijk Bezuidenhout-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-West?

Vanuit Prinses Beatrixlaan 11 in Bezuidenhout-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.