Streetview Hofzichtlaan 46 Den Haag

Hofzichtlaan 46, 2594 CE Den Haag

299 m² Bouwjaar 1963 Label B

Hofzichtlaan 46 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 299 m² en een perceel van 362 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
299 m²
Perceeloppervlakte
362 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hofzichtlaan 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofzichtlaan 46

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

5350 Inwoners
2975 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3053 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Landen
33% Koopwoningen
8.703 Inwoners per km²

Locatie van Hofzichtlaan 46

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Hofzichtlaan 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofzichtlaan 46?

De gemiddelde woningwaarde in Landen is €251.000. Dat komt neer op circa €839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofzichtlaan 46 zich tot de wijk Landen?

Hofzichtlaan 46 is een woonhuis van 299 m² in de wijk Landen. De buurt telt 3.053 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofzichtlaan 46?

Hofzichtlaan 46 is een woonhuis in Landen, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hofzichtlaan 46 vergeleken met de buurt?

Hofzichtlaan 46 heeft 299 m² woonoppervlakte. Het perceel is 362 m². In Landen ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofzichtlaan 46 en wat betekent dat?

Hofzichtlaan 46 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Landen?

De wijk Landen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landen?

Vanuit Hofzichtlaan 46 in Landen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Landen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hofzichtlaan 46: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.4 km.