Streetview Hofzichtlaan 38 Den Haag

Hofzichtlaan 38, 2594 CE Den Haag

253 m² Bouwjaar 1960 10 kamers Label F

Hofzichtlaan 38 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 450 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
743 m³
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hofzichtlaan 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofzichtlaan 38

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

5350 Inwoners
2975 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3053 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Landen
33% Koopwoningen
8.703 Inwoners per km²

Locatie van Hofzichtlaan 38

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Hofzichtlaan 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofzichtlaan 38?

De prijsindicatie voor Hofzichtlaan 38 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Landen is €251.000. Dat komt neer op circa €992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofzichtlaan 38 zich tot de wijk Landen?

Hofzichtlaan 38 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Landen. De buurt telt 3.053 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofzichtlaan 38?

Hofzichtlaan 38 is een woonhuis in Landen, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hofzichtlaan 38 vergeleken met de buurt?

Hofzichtlaan 38 heeft 253 m² woonoppervlakte en 743 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Landen ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofzichtlaan 38 en wat betekent dat?

Hofzichtlaan 38 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Hofzichtlaan 38?

Hofzichtlaan 38 heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Landen?

De wijk Landen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landen?

Vanuit Hofzichtlaan 38 in Landen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Landen?