Herenhuis, tussenwoning Hofzichtlaan 29 Den Haag

Hofzichtlaan 29, 2594 CD Den Haag

220 m² Bouwjaar 1931 8 kamers 6 slaapkamers Label F

Hofzichtlaan 29 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €863.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
220 m²
Inhoud
605 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hofzichtlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofzichtlaan 29

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.27
CO₂-emissie
10387.3 kg/m²

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Den Haag

800 Inwoners
330 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
356 Woningvoorraad
€863.000 Gem. woningwaarde Marlot
85% Koopwoningen
891 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hofzichtlaan 29

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Hofzichtlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofzichtlaan 29?

De prijsindicatie voor Hofzichtlaan 29 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Marlot is €863.000. Dat komt neer op circa €3.923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofzichtlaan 29 zich tot de wijk Marlot?

Hofzichtlaan 29 is een herenhuis, tussenwoning van 220 m² in de wijk Marlot. De buurt telt 356 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 891 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofzichtlaan 29?

Hofzichtlaan 29 is een herenhuis, tussenwoning in Marlot, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hofzichtlaan 29 vergeleken met de buurt?

Hofzichtlaan 29 heeft 220 m² woonoppervlakte en 605 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Marlot ligt de gemiddelde woningwaarde op €863.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofzichtlaan 29 en wat betekent dat?

Hofzichtlaan 29 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-04-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 10387.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofzichtlaan 29?

Hofzichtlaan 29 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 70 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Marlot?

De wijk Marlot in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €863.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marlot?

Vanuit Hofzichtlaan 29 in Marlot bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.