Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
Hofzichtlaan 22 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 287 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €863.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hofzichtlaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
1 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Hofzichtlaan 22 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Marlot is €863.000. Dat komt neer op circa €4.210 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHofzichtlaan 22 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Marlot. De buurt telt 356 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 891 inwoners per km².
Hofzichtlaan 22 is een woonhuis in Marlot, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hofzichtlaan 22 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 287 m². In Marlot ligt de gemiddelde woningwaarde op €863.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hofzichtlaan 22 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Marlot in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €863.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hofzichtlaan 22 in Marlot bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hofzichtlaan 22: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Marlot: restaurant (1 km), cafe (2.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €590.000 tot €690.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Marlot is €863.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.