Streetview Hofzichtlaan 21 Den Haag

Hofzichtlaan 21, 2594 CC Den Haag

215 m² Bouwjaar 1924

Hofzichtlaan 21 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 217 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €863.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
217 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hofzichtlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Den Haag

800 Inwoners
330 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
356 Woningvoorraad
€863.000 Gem. woningwaarde Marlot
85% Koopwoningen
891 Inwoners per km²

Locatie van Hofzichtlaan 21

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Hofzichtlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofzichtlaan 21?

De prijsindicatie voor Hofzichtlaan 21 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Marlot is €863.000. Dat komt neer op circa €4.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofzichtlaan 21 zich tot de wijk Marlot?

Hofzichtlaan 21 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Marlot. De buurt telt 356 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 891 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofzichtlaan 21?

Hofzichtlaan 21 is een woonhuis in Marlot, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hofzichtlaan 21 vergeleken met de buurt?

Hofzichtlaan 21 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 217 m². In Marlot ligt de gemiddelde woningwaarde op €863.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Marlot?

De wijk Marlot in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €863.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marlot?

Vanuit Hofzichtlaan 21 in Marlot bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Marlot?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hofzichtlaan 21: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Marlot?

Recreatie nabij Marlot: restaurant (1 km), cafe (2.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hofzichtlaan 21?

De prijsindicatie ligt rond €665.000 tot €765.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Marlot is €863.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.