Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 211 m²
- Perceeloppervlakte
- 341 m²
- Inhoud
- 731 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Hoogwerflaan 7 B is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 341 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €863.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoogwerflaan 7 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
1 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Hoogwerflaan 7 B ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Marlot is €863.000. Dat komt neer op circa €4.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoogwerflaan 7 B is een woonhuis van 211 m² in de wijk Marlot. De buurt telt 356 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 891 inwoners per km².
Hoogwerflaan 7 B is een woonhuis in Marlot, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoogwerflaan 7 B heeft 211 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 341 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Marlot ligt de gemiddelde woningwaarde op €863.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoogwerflaan 7 B heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Hoogwerflaan 7 B heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Marlot in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €863.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hoogwerflaan 7 B in Marlot bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoogwerflaan 7 B: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.2 km.