Streetview Bezuidenhoutseweg 472 Den Haag

Bezuidenhoutseweg 472, 2594 BG Den Haag

191 m² Bouwjaar 1954 9 kamers 5 slaapkamers Label E

Bezuidenhoutseweg 472 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 524 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €863.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
524 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bezuidenhoutseweg 472

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bezuidenhoutseweg 472

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.57
CO₂-emissie
8134.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Den Haag

800 Inwoners
330 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
356 Woningvoorraad
€863.000 Gem. woningwaarde Marlot
85% Koopwoningen
891 Inwoners per km²

Locatie van Bezuidenhoutseweg 472

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bezuidenhoutseweg 472

Wat is de geschatte woningwaarde van Bezuidenhoutseweg 472?

De prijsindicatie voor Bezuidenhoutseweg 472 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Marlot is €863.000. Dat komt neer op circa €4.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bezuidenhoutseweg 472 zich tot de wijk Marlot?

Bezuidenhoutseweg 472 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Marlot. De buurt telt 356 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 891 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bezuidenhoutseweg 472?

Bezuidenhoutseweg 472 is een woonhuis in Marlot, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bezuidenhoutseweg 472 vergeleken met de buurt?

Bezuidenhoutseweg 472 heeft 191 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 524 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Marlot ligt de gemiddelde woningwaarde op €863.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bezuidenhoutseweg 472 en wat betekent dat?

Bezuidenhoutseweg 472 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-08-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 8134.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bezuidenhoutseweg 472?

Bezuidenhoutseweg 472 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Marlot?

De wijk Marlot in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €863.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marlot?

Vanuit Bezuidenhoutseweg 472 in Marlot bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.