Bovenwoning (appartement) Leidsestraatweg 15 111 Den Haag

Leidsestraatweg 15 111, 2594 BA Den Haag

113 m² Bouwjaar 1969 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Leidsestraatweg 15 111 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Leidsestraatweg 15 111

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsestraatweg 15 111

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
109.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.14 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

465 Inwoners
290 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
419 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Haagse Bos
40% Koopwoningen
395 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leidsestraatweg 15 111

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Leidsestraatweg 15 111

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsestraatweg 15 111?

De prijsindicatie voor Leidsestraatweg 15 111 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Haagse Bos is €271.000. Dat komt neer op circa €2.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsestraatweg 15 111 zich tot de wijk Haagse Bos?

Leidsestraatweg 15 111 is een bovenwoning (appartement) van 113 m² in de wijk Haagse Bos. De buurt telt 419 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 395 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsestraatweg 15 111?

Leidsestraatweg 15 111 is een bovenwoning (appartement) in Haagse Bos, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leidsestraatweg 15 111 vergeleken met de buurt?

Leidsestraatweg 15 111 heeft 113 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Haagse Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsestraatweg 15 111 en wat betekent dat?

Leidsestraatweg 15 111 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leidsestraatweg 15 111?

Leidsestraatweg 15 111 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haagse Bos?

De wijk Haagse Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haagse Bos?

Vanuit Leidsestraatweg 15 111 in Haagse Bos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.