Bovenwoning Bezuidenhoutseweg 110 Den Haag

Bezuidenhoutseweg 110, 2594 AZ Den Haag

105 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Bezuidenhoutseweg 110 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan bosrand, aan drukke weg, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bezuidenhoutseweg 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bezuidenhoutseweg 110

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
215.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.4%
CO₂-emissie
31.8 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

465 Inwoners
290 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
419 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Haagse Bos
40% Koopwoningen
395 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bezuidenhoutseweg 110

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bezuidenhoutseweg 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Bezuidenhoutseweg 110?

De prijsindicatie voor Bezuidenhoutseweg 110 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Haagse Bos is €271.000. Dat komt neer op circa €2.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bezuidenhoutseweg 110 zich tot de wijk Haagse Bos?

Bezuidenhoutseweg 110 is een bovenwoning van 105 m² in de wijk Haagse Bos. De buurt telt 419 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 395 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bezuidenhoutseweg 110?

Bezuidenhoutseweg 110 is een bovenwoning in Haagse Bos, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bezuidenhoutseweg 110 vergeleken met de buurt?

Bezuidenhoutseweg 110 heeft 105 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Haagse Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bezuidenhoutseweg 110 en wat betekent dat?

Bezuidenhoutseweg 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bezuidenhoutseweg 110?

Bezuidenhoutseweg 110 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haagse Bos?

De wijk Haagse Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haagse Bos?

Vanuit Bezuidenhoutseweg 110 in Haagse Bos bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.