Streetview Bezuidenhoutseweg 417 Den Haag

Bezuidenhoutseweg 417, 2594 AS Den Haag

204 m² Bouwjaar 1910 7 kamers Label E

Bezuidenhoutseweg 417 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 182 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bezuidenhoutseweg 417

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bezuidenhoutseweg 417

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

9335 Inwoners
5370 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5302 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Oost
54% Koopwoningen
12.163 Inwoners per km²

Locatie van Bezuidenhoutseweg 417

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bezuidenhoutseweg 417

Wat is de geschatte woningwaarde van Bezuidenhoutseweg 417?

De prijsindicatie voor Bezuidenhoutseweg 417 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Oost is €369.000. Dat komt neer op circa €1.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bezuidenhoutseweg 417 zich tot de wijk Bezuidenhout-Oost?

Bezuidenhoutseweg 417 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Bezuidenhout-Oost. De buurt telt 5.302 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bezuidenhoutseweg 417?

Bezuidenhoutseweg 417 is een woonhuis in Bezuidenhout-Oost, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bezuidenhoutseweg 417 vergeleken met de buurt?

Bezuidenhoutseweg 417 heeft 204 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bezuidenhout-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bezuidenhoutseweg 417 en wat betekent dat?

Bezuidenhoutseweg 417 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Bezuidenhoutseweg 417?

Bezuidenhoutseweg 417 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Oost?

De wijk Bezuidenhout-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Oost?

Vanuit Bezuidenhoutseweg 417 in Bezuidenhout-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.