Streetview Bezuidenhoutseweg 101 A Den Haag

Bezuidenhoutseweg 101 A, 2594 AC Den Haag

232 m² Bouwjaar 1889 Label APLUS

Bezuidenhoutseweg 101 A is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 278 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
278 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bezuidenhoutseweg 101 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bezuidenhoutseweg 101 A

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

5280 Inwoners
3240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3027 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-West
13% Koopwoningen
9.804 Inwoners per km²

Locatie van Bezuidenhoutseweg 101 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bezuidenhoutseweg 101 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bezuidenhoutseweg 101 A?

De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-West is €294.000. Dat komt neer op circa €1.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bezuidenhoutseweg 101 A zich tot de wijk Bezuidenhout-West?

Bezuidenhoutseweg 101 A is een woonhuis van 232 m² in de wijk Bezuidenhout-West. De buurt telt 3.027 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bezuidenhoutseweg 101 A?

Bezuidenhoutseweg 101 A is een woonhuis in Bezuidenhout-West, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bezuidenhoutseweg 101 A vergeleken met de buurt?

Bezuidenhoutseweg 101 A heeft 232 m² woonoppervlakte. Het perceel is 278 m². In Bezuidenhout-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bezuidenhoutseweg 101 A en wat betekent dat?

Bezuidenhoutseweg 101 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-West?

De wijk Bezuidenhout-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-West?

Vanuit Bezuidenhoutseweg 101 A in Bezuidenhout-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-West?