Streetview Maystraat 113 A Den Haag

Maystraat 113 A, 2593 VV Den Haag

21 m² Bouwjaar 2005 Label D

Maystraat 113 A is een appartement in Den Haag, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 21 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
21 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maystraat 113 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maystraat 113 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

9335 Inwoners
5370 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5302 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Oost
54% Koopwoningen
12.163 Inwoners per km²

Locatie van Maystraat 113 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Maystraat 113 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Maystraat 113 A?

De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Oost is €369.000. Dat komt neer op circa €17.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maystraat 113 A zich tot de wijk Bezuidenhout-Oost?

Maystraat 113 A is een appartement van 21 m² in de wijk Bezuidenhout-Oost. De buurt telt 5.302 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maystraat 113 A?

Maystraat 113 A is een appartement in Bezuidenhout-Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Maystraat 113 A vergeleken met de buurt?

Maystraat 113 A heeft 21 m² woonoppervlakte. In Bezuidenhout-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maystraat 113 A en wat betekent dat?

Maystraat 113 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Oost?

De wijk Bezuidenhout-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Oost?

Vanuit Maystraat 113 A in Bezuidenhout-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maystraat 113 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.