Tussenverdieping (appartement met open portiek) Altingstraat 199 Den Haag

Altingstraat 199, 2593 SW Den Haag

64 m² Bouwjaar 1929 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Altingstraat 199 is een tussenverdieping (appartement met open portiek) in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenverdieping (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
198 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Altingstraat 199

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Altingstraat 199

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.5 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

9335 Inwoners
5370 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5302 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Oost
54% Koopwoningen
12.163 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Altingstraat 199

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Altingstraat 199

Wat is de geschatte woningwaarde van Altingstraat 199?

De prijsindicatie voor Altingstraat 199 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Oost is €369.000. Dat komt neer op circa €5.766 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Altingstraat 199 zich tot de wijk Bezuidenhout-Oost?

Altingstraat 199 is een tussenverdieping (appartement met open portiek) van 64 m² in de wijk Bezuidenhout-Oost. De buurt telt 5.302 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Altingstraat 199?

Altingstraat 199 is een tussenverdieping (appartement met open portiek) in Bezuidenhout-Oost, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Altingstraat 199 vergeleken met de buurt?

Altingstraat 199 heeft 64 m² woonoppervlakte en 198 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bezuidenhout-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Altingstraat 199 en wat betekent dat?

Altingstraat 199 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Altingstraat 199?

Altingstraat 199 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Oost?

De wijk Bezuidenhout-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Oost?