Streetview Cornelis van der Lijnstraat 252 Den Haag

Cornelis van der Lijnstraat 252, 2593 NR Den Haag

55 m² Bouwjaar 1933 Label G

Cornelis van der Lijnstraat 252 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
55 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Cornelis van der Lijnstraat 252

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis van der Lijnstraat 252

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.99
CO₂-emissie
4396.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

9335 Inwoners
5370 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5302 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Oost
54% Koopwoningen
12.163 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis van der Lijnstraat 252

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Cornelis van der Lijnstraat 252

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis van der Lijnstraat 252?

De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Oost is €369.000. Dat komt neer op circa €6.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis van der Lijnstraat 252 zich tot de wijk Bezuidenhout-Oost?

Cornelis van der Lijnstraat 252 is een appartement van 55 m² in de wijk Bezuidenhout-Oost. De buurt telt 5.302 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis van der Lijnstraat 252?

Cornelis van der Lijnstraat 252 is een appartement in Bezuidenhout-Oost, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis van der Lijnstraat 252 vergeleken met de buurt?

Cornelis van der Lijnstraat 252 heeft 55 m² woonoppervlakte. In Bezuidenhout-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis van der Lijnstraat 252 en wat betekent dat?

Cornelis van der Lijnstraat 252 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-04-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4396.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Oost?

De wijk Bezuidenhout-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Oost?

Vanuit Cornelis van der Lijnstraat 252 in Bezuidenhout-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.