Portiekwoning (appartement met open portiek) Cornelis van der Lijnstraat 21 Den Haag

Cornelis van der Lijnstraat 21, 2593 ND Den Haag

66 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Cornelis van der Lijnstraat 21 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Portiekwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Cornelis van der Lijnstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis van der Lijnstraat 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.1 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

9335 Inwoners
5370 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5302 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Oost
54% Koopwoningen
12.163 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis van der Lijnstraat 21

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Cornelis van der Lijnstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis van der Lijnstraat 21?

De prijsindicatie voor Cornelis van der Lijnstraat 21 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Oost is €369.000. Dat komt neer op circa €5.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis van der Lijnstraat 21 zich tot de wijk Bezuidenhout-Oost?

Cornelis van der Lijnstraat 21 is een portiekwoning (appartement met open portiek) van 66 m² in de wijk Bezuidenhout-Oost. De buurt telt 5.302 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis van der Lijnstraat 21?

Cornelis van der Lijnstraat 21 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Bezuidenhout-Oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis van der Lijnstraat 21 vergeleken met de buurt?

Cornelis van der Lijnstraat 21 heeft 66 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Bezuidenhout-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis van der Lijnstraat 21 en wat betekent dat?

Cornelis van der Lijnstraat 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis van der Lijnstraat 21?

Cornelis van der Lijnstraat 21 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Oost?

De wijk Bezuidenhout-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.