Portiekwoning (appartement) Theresiastraat 140 Den Haag

Theresiastraat 140, 2593 AT Den Haag

122 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Theresiastraat 140 is een portiekwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
122 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Theresiastraat 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theresiastraat 140

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.91 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

4915 Inwoners
2670 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2505 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Midden
50% Koopwoningen
7.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Theresiastraat 140

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Theresiastraat 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Theresiastraat 140?

De prijsindicatie voor Theresiastraat 140 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Midden is €463.000. Dat komt neer op circa €3.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theresiastraat 140 zich tot de wijk Bezuidenhout-Midden?

Theresiastraat 140 is een portiekwoning (appartement) van 122 m² in de wijk Bezuidenhout-Midden. De buurt telt 2.505 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theresiastraat 140?

Theresiastraat 140 is een portiekwoning (appartement) in Bezuidenhout-Midden, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Theresiastraat 140 vergeleken met de buurt?

Theresiastraat 140 heeft 122 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Bezuidenhout-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theresiastraat 140 en wat betekent dat?

Theresiastraat 140 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Theresiastraat 140?

Theresiastraat 140 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Midden?

De wijk Bezuidenhout-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Midden?

Vanuit Theresiastraat 140 in Bezuidenhout-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.