Streetview Theresiastraat 59 Den Haag

Theresiastraat 59, 2593 AA Den Haag

47 m² Bouwjaar 1978 2 kamers Label C

Theresiastraat 59 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
145 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Theresiastraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theresiastraat 59

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

4915 Inwoners
2670 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2505 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Bezuidenhout-Midden
50% Koopwoningen
7.924 Inwoners per km²

Locatie van Theresiastraat 59

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Theresiastraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Theresiastraat 59?

De prijsindicatie voor Theresiastraat 59 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Bezuidenhout-Midden is €463.000. Dat komt neer op circa €9.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theresiastraat 59 zich tot de wijk Bezuidenhout-Midden?

Theresiastraat 59 is een appartement van 47 m² in de wijk Bezuidenhout-Midden. De buurt telt 2.505 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theresiastraat 59?

Theresiastraat 59 is een appartement in Bezuidenhout-Midden, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Theresiastraat 59 vergeleken met de buurt?

Theresiastraat 59 heeft 47 m² woonoppervlakte en 145 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bezuidenhout-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theresiastraat 59 en wat betekent dat?

Theresiastraat 59 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Theresiastraat 59?

Theresiastraat 59 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bezuidenhout-Midden?

De wijk Bezuidenhout-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bezuidenhout-Midden?

Vanuit Theresiastraat 59 in Bezuidenhout-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.