Portiekflat (appartement) Vlaskamp 632 Den Haag

Vlaskamp 632, 2592 AS Den Haag

101 m² Bouwjaar 1966 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Vlaskamp 632 is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vlaskamp 632

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlaskamp 632

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.6 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

2810 Inwoners
1615 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1646 Woningvoorraad
€254.000 Gem. woningwaarde Kampen
36% Koopwoningen
4.701 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlaskamp 632

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Vlaskamp 632

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlaskamp 632?

De prijsindicatie voor Vlaskamp 632 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Kampen is €254.000. Dat komt neer op circa €2.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlaskamp 632 zich tot de wijk Kampen?

Vlaskamp 632 is een portiekflat (appartement) van 101 m² in de wijk Kampen. De buurt telt 1.646 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlaskamp 632?

Vlaskamp 632 is een portiekflat (appartement) in Kampen, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlaskamp 632 vergeleken met de buurt?

Vlaskamp 632 heeft 101 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlaskamp 632 en wat betekent dat?

Vlaskamp 632 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlaskamp 632?

Vlaskamp 632 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kampen?

De wijk Kampen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kampen?

Vanuit Vlaskamp 632 in Kampen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.