Streetview Vlaskamp 258 Den Haag

Vlaskamp 258, 2592 AH Den Haag

93 m² Bouwjaar 1966 Label F

Vlaskamp 258 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
93 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vlaskamp 258

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlaskamp 258

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

2810 Inwoners
1615 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1646 Woningvoorraad
€254.000 Gem. woningwaarde Kampen
36% Koopwoningen
4.701 Inwoners per km²

Locatie van Vlaskamp 258

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Vlaskamp 258

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlaskamp 258?

De prijsindicatie voor Vlaskamp 258 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Kampen is €254.000. Dat komt neer op circa €2.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlaskamp 258 zich tot de wijk Kampen?

Vlaskamp 258 is een appartement van 93 m² in de wijk Kampen. De buurt telt 1.646 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlaskamp 258?

Vlaskamp 258 is een appartement in Kampen, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlaskamp 258 vergeleken met de buurt?

Vlaskamp 258 heeft 93 m² woonoppervlakte. In Kampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlaskamp 258 en wat betekent dat?

Vlaskamp 258 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-10-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kampen?

De wijk Kampen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kampen?

Vanuit Vlaskamp 258 in Kampen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kampen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlaskamp 258: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.