Galerijflat Isabellaland 862 Den Haag

Isabellaland 862, 2591 SR Den Haag

84 m² Bouwjaar 1966 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Isabellaland 862 is een galerijflat in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
263 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_green_area, in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Isabellaland 862

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Isabellaland 862

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

5350 Inwoners
2975 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3053 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Landen
33% Koopwoningen
8.703 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Isabellaland 862

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Isabellaland 862

Wat is de geschatte woningwaarde van Isabellaland 862?

De prijsindicatie voor Isabellaland 862 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Landen is €251.000. Dat komt neer op circa €2.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Isabellaland 862 zich tot de wijk Landen?

Isabellaland 862 is een galerijflat van 84 m² in de wijk Landen. De buurt telt 3.053 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Isabellaland 862?

Isabellaland 862 is een galerijflat in Landen, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Isabellaland 862 vergeleken met de buurt?

Isabellaland 862 heeft 84 m² woonoppervlakte en 263 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Landen ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Isabellaland 862 en wat betekent dat?

Isabellaland 862 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Isabellaland 862?

Isabellaland 862 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Landen?

De wijk Landen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landen?

Vanuit Isabellaland 862 in Landen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Landen?