Portiekflat (appartement) Suzannaland 110 Den Haag

Suzannaland 110, 2591 JJ Den Haag

112 m² Bouwjaar 1966 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Suzannaland 110 is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan drukke weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Suzannaland 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Suzannaland 110

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
212.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
388.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.19 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

5350 Inwoners
2975 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3053 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Landen
33% Koopwoningen
8.703 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Suzannaland 110

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Suzannaland 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Suzannaland 110?

De prijsindicatie voor Suzannaland 110 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Landen is €251.000. Dat komt neer op circa €2.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Suzannaland 110 zich tot de wijk Landen?

Suzannaland 110 is een portiekflat (appartement) van 112 m² in de wijk Landen. De buurt telt 3.053 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Suzannaland 110?

Suzannaland 110 is een portiekflat (appartement) in Landen, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Suzannaland 110 vergeleken met de buurt?

Suzannaland 110 heeft 112 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Landen ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Suzannaland 110 en wat betekent dat?

Suzannaland 110 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-09-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Suzannaland 110?

Suzannaland 110 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Landen?

De wijk Landen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landen?

Vanuit Suzannaland 110 in Landen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.