Galerijflat (appartement) Palaceplein 136 Den Haag

Palaceplein 136, 2587 WH Den Haag

93 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Palaceplein 136 is een galerijflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In woonwijk, vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Palaceplein 136

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palaceplein 136

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.67 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Palaceplein 136

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Palaceplein 136

Wat is de geschatte woningwaarde van Palaceplein 136?

De prijsindicatie voor Palaceplein 136 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €5.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palaceplein 136 zich tot de wijk Belgisch Park?

Palaceplein 136 is een galerijflat (appartement) van 93 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palaceplein 136?

Palaceplein 136 is een galerijflat (appartement) in Belgisch Park, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Palaceplein 136 vergeleken met de buurt?

Palaceplein 136 heeft 93 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palaceplein 136 en wat betekent dat?

Palaceplein 136 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Palaceplein 136?

Palaceplein 136 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Palaceplein 136 in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.