Portiekflat (appartement) Zwolsestraat 345 Den Haag

Zwolsestraat 345, 2587 VG Den Haag

85 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 2 slaapkamers Label A

Zwolsestraat 345 is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan drukke weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zwolsestraat 345

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwolsestraat 345

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.55 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwolsestraat 345

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zwolsestraat 345

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwolsestraat 345?

De prijsindicatie voor Zwolsestraat 345 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €5.918 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwolsestraat 345 zich tot de wijk Belgisch Park?

Zwolsestraat 345 is een portiekflat (appartement) van 85 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwolsestraat 345?

Zwolsestraat 345 is een portiekflat (appartement) in Belgisch Park, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zwolsestraat 345 vergeleken met de buurt?

Zwolsestraat 345 heeft 85 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwolsestraat 345 en wat betekent dat?

Zwolsestraat 345 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwolsestraat 345?

Zwolsestraat 345 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Zwolsestraat 345 in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.