Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 1918
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 213 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Arnhemsestraat 51 A is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arnhemsestraat 51 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
0.8 km*** BESCHIKBAAR FOR MAXIMAAL 2 PERSONEN (GEEN WONINGDELERS) *** NIET BESCHIKBAAR VOOR STUDENTEN *** HUISVESTINGSVERGUNNING VEREIST *** LET OP: ALLEEN…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Arnhemsestraat 51 A ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €8.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArnhemsestraat 51 A is een appartement van 56 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².
Arnhemsestraat 51 A is een appartement in Belgisch Park, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Arnhemsestraat 51 A heeft 56 m² woonoppervlakte en 213 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arnhemsestraat 51 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Arnhemsestraat 51 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Arnhemsestraat 51 A in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arnhemsestraat 51 A: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.