Benedenwoning Harstenhoekweg 59 A Den Haag

Harstenhoekweg 59 A, 2587 SC Den Haag

81 m² Bouwjaar 1907 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Harstenhoekweg 59 A is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Harstenhoekweg 59 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harstenhoekweg 59 A

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harstenhoekweg 59 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Harstenhoekweg 59 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Harstenhoekweg 59 A?

De prijsindicatie voor Harstenhoekweg 59 A ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €6.210 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harstenhoekweg 59 A zich tot de wijk Belgisch Park?

Harstenhoekweg 59 A is een benedenwoning van 81 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harstenhoekweg 59 A?

Harstenhoekweg 59 A is een benedenwoning in Belgisch Park, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Harstenhoekweg 59 A vergeleken met de buurt?

Harstenhoekweg 59 A heeft 81 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harstenhoekweg 59 A en wat betekent dat?

Harstenhoekweg 59 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Harstenhoekweg 59 A?

Harstenhoekweg 59 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Harstenhoekweg 59 A in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.