Maisonnette (dubbel bovenhuis) Harstenhoekweg 45 Den Haag

Harstenhoekweg 45, 2587 SC Den Haag

154 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Harstenhoekweg 45 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
154 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Harstenhoekweg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harstenhoekweg 45

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harstenhoekweg 45

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Harstenhoekweg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Harstenhoekweg 45?

De prijsindicatie voor Harstenhoekweg 45 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €3.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harstenhoekweg 45 zich tot de wijk Belgisch Park?

Harstenhoekweg 45 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) van 154 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harstenhoekweg 45?

Harstenhoekweg 45 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Belgisch Park, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Harstenhoekweg 45 vergeleken met de buurt?

Harstenhoekweg 45 heeft 154 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harstenhoekweg 45 en wat betekent dat?

Harstenhoekweg 45 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Harstenhoekweg 45?

Harstenhoekweg 45 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Harstenhoekweg 45 in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.