Tussenwoning Stevinstraat 322 Den Haag

Stevinstraat 322, 2587 EZ Den Haag

153 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Stevinstraat 322 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 117 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
569 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stevinstraat 322

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stevinstraat 322

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stevinstraat 322

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Stevinstraat 322

Wat is de geschatte woningwaarde van Stevinstraat 322?

De prijsindicatie voor Stevinstraat 322 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €3.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stevinstraat 322 zich tot de wijk Belgisch Park?

Stevinstraat 322 is een tussenwoning van 153 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stevinstraat 322?

Stevinstraat 322 is een tussenwoning in Belgisch Park, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stevinstraat 322 vergeleken met de buurt?

Stevinstraat 322 heeft 153 m² woonoppervlakte en 569 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stevinstraat 322 en wat betekent dat?

Stevinstraat 322 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stevinstraat 322?

Stevinstraat 322 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Stevinstraat 322 in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.