Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Inhoud
- 696 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €760.000 tot €860.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Middelburgsestraat 9 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Middelburgsestraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
0.8 kmMet veel plezier presenteren wij deze moderne benedenwoning met groene tuin die een overvloed aan mogelijkheden biedt.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Middelburgsestraat 9 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €2.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMiddelburgsestraat 9 is een benedenwoning van 170 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².
Middelburgsestraat 9 is een benedenwoning in Belgisch Park, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Middelburgsestraat 9 heeft 170 m² woonoppervlakte en 696 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Middelburgsestraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.7 kg/jaar.
Middelburgsestraat 9 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Middelburgsestraat 9 in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.