Streetview Badhuisweg 82 Den Haag

Badhuisweg 82, 2587 CL Den Haag

260 m² Bouwjaar 1885 9 kamers 6 slaapkamers Label B

Badhuisweg 82 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1885
Woonoppervlakte
260 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Badhuisweg 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisweg 82

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Locatie van Badhuisweg 82

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Badhuisweg 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisweg 82?

De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €1.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisweg 82 zich tot de wijk Belgisch Park?

Badhuisweg 82 is een appartement van 260 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisweg 82?

Badhuisweg 82 is een appartement in Belgisch Park, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Badhuisweg 82 vergeleken met de buurt?

Badhuisweg 82 heeft 260 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisweg 82 en wat betekent dat?

Badhuisweg 82 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-11-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuisweg 82?

Badhuisweg 82 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Badhuisweg 82 in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.