Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €825.000 tot €925.000
- Ligging
- overlooking_park, in_residential_district, unobstructed_view
Badhuisweg 115 V is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €712.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Badhuisweg 115 V
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.4 km*\*ENGLISH TEXT BELOW\*\* Ontdek dit prachtige appartement, gebouwd in 2018, met twee badkamers, een royale slaapkamer en een ruim loggia—perfect…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Badhuisweg 115 V ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Westbroekpark is €712.000. Dat komt neer op circa €4.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBadhuisweg 115 V is een portiekflat van 149 m² in de wijk Westbroekpark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.610 inwoners per km².
Badhuisweg 115 V is een portiekflat in Westbroekpark, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Badhuisweg 115 V heeft 149 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Westbroekpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €712.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Badhuisweg 115 V heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Badhuisweg 115 V heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Westbroekpark in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €712.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Badhuisweg 115 V in Westbroekpark bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Badhuisweg 115 V: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.