Streetview Badhuisweg 67 Den Haag

Badhuisweg 67, 2587 CD Den Haag

208 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Badhuisweg 67 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 418 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
418 m²
Inhoud
740 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Badhuisweg 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisweg 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.93
CO₂-emissie
4042.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

1740 Inwoners
935 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
959 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Rijslag
49% Koopwoningen
7.056 Inwoners per km²

Locatie van Badhuisweg 67

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Badhuisweg 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisweg 67?

De prijsindicatie voor Badhuisweg 67 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijslag is €478.000. Dat komt neer op circa €2.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisweg 67 zich tot de wijk Rijslag?

Badhuisweg 67 is een appartement van 208 m² in de wijk Rijslag. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.056 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisweg 67?

Badhuisweg 67 is een appartement in Rijslag, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Badhuisweg 67 vergeleken met de buurt?

Badhuisweg 67 heeft 208 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 418 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Rijslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisweg 67 en wat betekent dat?

Badhuisweg 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4042.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuisweg 67?

Badhuisweg 67 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijslag?

De wijk Rijslag in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijslag?

Vanuit Badhuisweg 67 in Rijslag bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.