Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 64 m²
Haringstraat 33 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haringstraat 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.7 kmDe prijsindicatie voor Haringstraat 33 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijslag is €478.000. Dat komt neer op circa €7.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaringstraat 33 is een woonhuis van 64 m² in de wijk Rijslag. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.056 inwoners per km².
Haringstraat 33 is een woonhuis in Rijslag, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Haringstraat 33 heeft 64 m² woonoppervlakte. In Rijslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haringstraat 33 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.66 kg/jaar.
De wijk Rijslag in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Haringstraat 33 in Rijslag bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haringstraat 33: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Rijslag: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).