Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 38 m²
- Inhoud
- 121 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €235.000 tot €285.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
2e Messstraat 58 is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 2e Messstraat 58
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmDirect naast het Circustheater en op enkele minuten loopafstand van de boulevard en het strand van Scheveningen-Bad gelegen goed onderhouden…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor 2e Messstraat 58 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €10.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen2e Messstraat 58 is een portiekflat (appartement) van 38 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².
2e Messstraat 58 is een portiekflat (appartement) in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
2e Messstraat 58 heeft 38 m² woonoppervlakte en 121 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
2e Messstraat 58 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2532.9 kg/jaar.
2e Messstraat 58 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit 2e Messstraat 58 in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.