Eengezinswoning, tussenwoning Katwijkstraat 14 Den Haag

Katwijkstraat 14, 2586 VP Den Haag

101 m² Bouwjaar 1903 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Katwijkstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 65 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
65 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Katwijkstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katwijkstraat 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
200.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15%
CO₂-emissie
44.48 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Katwijkstraat 14

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Katwijkstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Katwijkstraat 14?

De prijsindicatie voor Katwijkstraat 14 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €4.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katwijkstraat 14 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Katwijkstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katwijkstraat 14?

Katwijkstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Katwijkstraat 14 vergeleken met de buurt?

Katwijkstraat 14 heeft 101 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 65 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katwijkstraat 14 en wat betekent dat?

Katwijkstraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Katwijkstraat 14?

Katwijkstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?