Eengezinswoning, eindwoning Katwijkstraat 23 Den Haag

Katwijkstraat 23, 2586 VK Den Haag

107 m² Bouwjaar 1880 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Katwijkstraat 23 is een eengezinswoning, eindwoning in Den Haag, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 110 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Katwijkstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katwijkstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
202.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.4%
CO₂-emissie
42.72 kg/m²

Tuin
Ja (19.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Katwijkstraat 23

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Katwijkstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Katwijkstraat 23?

De prijsindicatie voor Katwijkstraat 23 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €3.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katwijkstraat 23 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Katwijkstraat 23 is een eengezinswoning, eindwoning van 107 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katwijkstraat 23?

Katwijkstraat 23 is een eengezinswoning, eindwoning in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Katwijkstraat 23 vergeleken met de buurt?

Katwijkstraat 23 heeft 107 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katwijkstraat 23 en wat betekent dat?

Katwijkstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Katwijkstraat 23?

Katwijkstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 19 m².

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?