Eengezinswoning, tussenwoning Dirk Hoogenraadstraat 86 Den Haag

Dirk Hoogenraadstraat 86, 2586 TL Den Haag

122 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Dirk Hoogenraadstraat 86 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 48 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
48 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Dirk Hoogenraadstraat 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dirk Hoogenraadstraat 86

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.22 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dirk Hoogenraadstraat 86

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Dirk Hoogenraadstraat 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Dirk Hoogenraadstraat 86?

De prijsindicatie voor Dirk Hoogenraadstraat 86 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €3.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dirk Hoogenraadstraat 86 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Dirk Hoogenraadstraat 86 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dirk Hoogenraadstraat 86?

Dirk Hoogenraadstraat 86 is een eengezinswoning, tussenwoning in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dirk Hoogenraadstraat 86 vergeleken met de buurt?

Dirk Hoogenraadstraat 86 heeft 122 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 48 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dirk Hoogenraadstraat 86 en wat betekent dat?

Dirk Hoogenraadstraat 86 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dirk Hoogenraadstraat 86?

Dirk Hoogenraadstraat 86 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.