Streetview Gevers Deynootweg 1276 E Den Haag

Gevers Deynootweg 1276 E, 2586 HP Den Haag

67 m² Bouwjaar 1985 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Gevers Deynootweg 1276 E is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
204 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gevers Deynootweg 1276 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gevers Deynootweg 1276 E

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Locatie van Gevers Deynootweg 1276 E

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Gevers Deynootweg 1276 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Gevers Deynootweg 1276 E?

De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €7.507 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gevers Deynootweg 1276 E zich tot de wijk Belgisch Park?

Gevers Deynootweg 1276 E is een appartement van 67 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gevers Deynootweg 1276 E?

Gevers Deynootweg 1276 E is een appartement in Belgisch Park, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gevers Deynootweg 1276 E vergeleken met de buurt?

Gevers Deynootweg 1276 E heeft 67 m² woonoppervlakte en 204 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gevers Deynootweg 1276 E en wat betekent dat?

Gevers Deynootweg 1276 E heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Gevers Deynootweg 1276 E?

Gevers Deynootweg 1276 E heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Gevers Deynootweg 1276 E in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.