Portiekflat (appartement) Gevers Deynootweg 1272 E Den Haag

Gevers Deynootweg 1272 E, 2586 HP Den Haag

74 m² Bouwjaar 1985 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Gevers Deynootweg 1272 E is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
233 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan drukke weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gevers Deynootweg 1272 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gevers Deynootweg 1272 E

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gevers Deynootweg 1272 E

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Gevers Deynootweg 1272 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Gevers Deynootweg 1272 E?

De prijsindicatie voor Gevers Deynootweg 1272 E ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €6.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gevers Deynootweg 1272 E zich tot de wijk Belgisch Park?

Gevers Deynootweg 1272 E is een portiekflat (appartement) van 74 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gevers Deynootweg 1272 E?

Gevers Deynootweg 1272 E is een portiekflat (appartement) in Belgisch Park, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gevers Deynootweg 1272 E vergeleken met de buurt?

Gevers Deynootweg 1272 E heeft 74 m² woonoppervlakte en 233 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gevers Deynootweg 1272 E en wat betekent dat?

Gevers Deynootweg 1272 E heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Gevers Deynootweg 1272 E?

Gevers Deynootweg 1272 E heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Gevers Deynootweg 1272 E in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.