Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 4872 m²
Gevers Deynootweg 95 is een woning in Den Haag, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 4872 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gevers Deynootweg 95
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €83 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGevers Deynootweg 95 is een woning van 4872 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².
Gevers Deynootweg 95 is een woning in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gevers Deynootweg 95 heeft 4872 m² woonoppervlakte. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gevers Deynootweg 95 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 57.92 kg/jaar.
De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Gevers Deynootweg 95 in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gevers Deynootweg 95: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.