Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 285 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Inhoud
- 969 m³
- Kamers
- 10
Berkenbosch Blokstraat 7 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m², een perceel van 152 m² en 10 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Berkenbosch Blokstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Berkenbosch Blokstraat 7 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €1.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBerkenbosch Blokstraat 7 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².
Berkenbosch Blokstraat 7 is een woonhuis in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Berkenbosch Blokstraat 7 heeft 285 m² woonoppervlakte en 969 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Berkenbosch Blokstraat 7 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Berkenbosch Blokstraat 7 heeft 10 kamers.
De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Berkenbosch Blokstraat 7 in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.