Streetview Rotterdamsestraat 85 Den Haag

Rotterdamsestraat 85, 2586 GJ Den Haag

27 m² Bouwjaar 1901 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Rotterdamsestraat 85 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
104 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamsestraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamsestraat 85

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.97
CO₂-emissie
1225.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamsestraat 85

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Rotterdamsestraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamsestraat 85?

De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €15.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamsestraat 85 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Rotterdamsestraat 85 is een appartement van 27 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamsestraat 85?

Rotterdamsestraat 85 is een appartement in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamsestraat 85 vergeleken met de buurt?

Rotterdamsestraat 85 heeft 27 m² woonoppervlakte en 104 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamsestraat 85 en wat betekent dat?

Rotterdamsestraat 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1225.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamsestraat 85?

Rotterdamsestraat 85 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?