Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 1536 m²
Seinpostduin 24 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 1536 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Seinpostduin 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSeinpostduin 24 is een woonhuis van 1536 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².
Seinpostduin 24 is een woonhuis in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Seinpostduin 24 heeft 1536 m² woonoppervlakte. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Seinpostduin 24 in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Seinpostduin 24: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Scheveningen Badplaats: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Seinpostduin 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Scheveningen Badplaats. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.