Portiekflat Gevers Deynootweg 1054 Den Haag

Gevers Deynootweg 1054, 2586 BX Den Haag

62 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Gevers Deynootweg 1054 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
62 m²
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gevers Deynootweg 1054

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gevers Deynootweg 1054

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
75.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

8370 Inwoners
4280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4144 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Belgisch Park
60% Koopwoningen
7.886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gevers Deynootweg 1054

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Gevers Deynootweg 1054

Wat is de geschatte woningwaarde van Gevers Deynootweg 1054?

De prijsindicatie voor Gevers Deynootweg 1054 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgisch Park is €503.000. Dat komt neer op circa €8.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gevers Deynootweg 1054 zich tot de wijk Belgisch Park?

Gevers Deynootweg 1054 is een portiekflat van 62 m² in de wijk Belgisch Park. De buurt telt 4.144 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gevers Deynootweg 1054?

Gevers Deynootweg 1054 is een portiekflat in Belgisch Park, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gevers Deynootweg 1054 vergeleken met de buurt?

Gevers Deynootweg 1054 heeft 62 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Belgisch Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gevers Deynootweg 1054 en wat betekent dat?

Gevers Deynootweg 1054 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gevers Deynootweg 1054?

Gevers Deynootweg 1054 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Belgisch Park?

De wijk Belgisch Park in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgisch Park?

Vanuit Gevers Deynootweg 1054 in Belgisch Park bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.