Portiekflat Gevers Deynootweg 582 Den Haag

Gevers Deynootweg 582, 2586 BS Den Haag

151 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Gevers Deynootweg 582 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
151 m²
Inhoud
458 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gevers Deynootweg 582

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gevers Deynootweg 582

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gevers Deynootweg 582

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Gevers Deynootweg 582

Wat is de geschatte woningwaarde van Gevers Deynootweg 582?

De prijsindicatie voor Gevers Deynootweg 582 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €2.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gevers Deynootweg 582 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Gevers Deynootweg 582 is een portiekflat van 151 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gevers Deynootweg 582?

Gevers Deynootweg 582 is een portiekflat in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gevers Deynootweg 582 vergeleken met de buurt?

Gevers Deynootweg 582 heeft 151 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gevers Deynootweg 582 en wat betekent dat?

Gevers Deynootweg 582 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gevers Deynootweg 582?

Gevers Deynootweg 582 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?