Streetview Wassenaarsestraat 123 Den Haag

Wassenaarsestraat 123, 2586 AM Den Haag

53 m² Bouwjaar 1934 3 kamers Label E

Wassenaarsestraat 123 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
186 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wassenaarsestraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wassenaarsestraat 123

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Locatie van Wassenaarsestraat 123

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Wassenaarsestraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Wassenaarsestraat 123?

De prijsindicatie voor Wassenaarsestraat 123 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €7.642 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wassenaarsestraat 123 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Wassenaarsestraat 123 is een appartement van 53 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wassenaarsestraat 123?

Wassenaarsestraat 123 is een appartement in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wassenaarsestraat 123 vergeleken met de buurt?

Wassenaarsestraat 123 heeft 53 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wassenaarsestraat 123 en wat betekent dat?

Wassenaarsestraat 123 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Wassenaarsestraat 123?

Wassenaarsestraat 123 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?

Vanuit Wassenaarsestraat 123 in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.